بعد از تحریم شدن ایران  توسط Teamviewer نرم افزار AnyDesk توانست جای خالی آن را برای کاربران پر کند ،این نرمافزار به خوبی از تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی میکند و میتواند جایگزینی خوب برای برنامه تیم ویوور باشد.
سازنده های این برنامه اول اندیشیده اند که برای کنترل یک کامپیوتر از نقطه دیگر چه دسترسی هایی لازم است و متناسب با نیاز کاربران اقدام به ساخت این برنامه بسیار کار امد و جالب نموده اند.

AnyDesk از کدک DeskRT  که جزع یکی از جدید ترین کدک های تصویری میباشد استفاده کرده  و همین امر باعث شده که رابطه های گرافیکی این نرمافزار آن را از سایر رقبای خود متمایز نماید

امکان اتصال چندین نفره به یک سیستم جهت همکاری در توسعه کامپیوتری در سازمان ها و سهولت دسترسی با تمامی پلتفرم ها باعث جذابیت بیش از حد AnyDesk در میان کاربران شده و این را باید مدیون وجود پشتیبانی حرفه ای در نسخه پولی این نرم افزار باشیم.
اگر می خواهید به کامپیوتر خود اجازه دسترسی دهید به راحتی با AnyDesk می توانید اجازه دهید دیگران به کامپیوتر شما متصل شوند .شما با استفاده از نرم افزار AnyDesk می توانید از هر جایی روی سیستم خود کنترل داشته باشید و همچنین فایل های خود را انتقال دهید.
پشتیبانی از الگوریتم رمزنویسی ، توانایی تنظیم امنیتی ،ارتباط ایمن ، پسورد گذاشتن روی نرم افزار امکان انتقال اسناد و فایل های چندرسانه ای و پشتیبانی از الگوریتم رمزنویسی ،ارتباط ایمن، توانایی تنظیم امنیتی  ، پسورد گذاشتن روی نرم افزار و … از امکانات این نرم افزار است.گالری تصاویر AnyDesk 4.0.1-نرم افزار کنترل یک کامپیوتر از راه دور

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *