بیسفون یک راهکار متفاوت

بیسفون از ابتدای فعالیت و شروع به کارش تاکنون پرچم دار خلاقیت و ارائه راهکارهای متفاوت در بین پیام رسان ها بوده است.

یکیاز برنامه های جدید در عرسه پیامرسان های شبکه مجازی پیامرسان بیسفون پلاس میباشد .شما در این برنامه میتوانید پیام بفرستید، تماس بگیرید، گروه تشکیل دهید و کانال‌های مورد علاقه تان را دنبال کنید.مدیران این برنامه نیز از اضافه شدن  تماس تصویری و تماس کنفرانس در آینده ای نزدیک خبر دادند.
در این شبکه مجازی شما میتوانید با مخاطبان خود تماس صوتی برقرار کنید ،همچنین با استفاده از امکان call out بیسفون پلاس، می‌توانید با شماره تلفن همراه یا حتی ثابت در هر جای دنیا ارزان‌تر از هر اپراتور و سرویس‌دهنده مکالمه بین‌الملل دیگری تماس بگیرید.
مهم نیست که مخاطب شما بیسفون پلاس دارد یا نه، مهم این است که شما بیسفون پلاس دارید و این سرویس ویژه برنامه بیسفون پلاس به کاربران خود است.

سریع‌تر و ارزان‌تر

برای ارسال فیلم و عکس با بیسفون پلاس، نگران تمام شدن بسته اینترنت خود و افزایش هزینه‌تان نباشید چرا که هزینه مصرف اینترنت در بیسفون پلاس حدودا «نصف» نرم‌افزارهای پیام رسان مشابه خارجی است. البته فراموش نکنید که سرعت ارسال و دریافت عکس و فیلم هم بالاتر از نرم‌افزارهای مشابه است. می‌توانید امتحان کنید!

کانال‌ها، حالا با نگاهی تازه

کانال که این روزها کاردبردش در نرم‌افزارهای پیام رسانه مورد توجه ویژه کاربران است، ابداع بیسفون بود که جهانی شد، حالا بیسفون باز هم یک گام جلوتر است. لازم نیست حتما آدرس کانالی که دنبالش می‌گردید را بدانید، بیسفون پلاس هم امکان جستجو در کانال‌ها را برای شما ایجاد کرده و هم با دسته‌بندی کانال‌ها، شما را برای یافتن و دنبال‌کردن کانال‌های مورد علاقه‌تان یاری می‌کند.

امنیت بالا، تضمین ماست

حفظ امنیت اطلاعات کاربران برای ما مهم‌ترین اصل است. بیسفون با سابقه چهارساله همواره تلاش کرده متعهد به حفظ اطلاعات کاربران خود و جلوگیری از سوء استفاده از این اطلاعات باشد و تجربه نیز نشان داده در این راه موفق بوده است. ما تلاش می‌کنیم همواره به‌روزترین پروتکل‌ها را برای حفظ امنیت مخاطبان در بیسفون پلاس اجرا کنیم و این تضمین و تعهد اخلاقی ما به شماست.

هر جا باشید، تبادل پیام ادامه دارد

فرقی نمی‌کند که از تلفن همراه و یا رایانه رومیزی یا قابل حمل استفاده می‌کنید، بیسفون پلاس در همه دستگاه‌هایی که شما برای کار کردن با آن راحت‌تر هستید، در دسترس شماست..

بازدید: 408گالری تصاویر پیامرسان بیسفون پلاس

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *