معرفی برنامه پیام رسان گپ (Gap)

برنامه گپ (Gap) یک اپلیکیشن پیام رسان قدرتمند داخلی است که امکانات گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برنامه مذکور از رابط کاربری مطلوبی بهره می‌برد. بنابراین کاربر می‌تواند به سرعت با آن ارتباط برقرار کند. یکی از قابلیت های برنامه پیام رسان گپ (Gap) مربوط به امکان شخصی سازی محیط برنامه و تغییر پوسته آن می‌شود. در این برنامه پوسته های مختلف با رنگ بندی های متنوعی وجود دارند و شما می‌توانید رنگ پوسته برنامه را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

برنامه پیام رسان گپ

محیط اصلی برنامه پیام رسان Gap (گپ) شامل سه بخش مختلف می‌شود. در بخش اول به پیام های خود در دسته بندی های مختلف دسترسی خواهید داشت. به منظور جا به جایی بین دسته‌بندی های مختلف تنها کافیست تا از گزینه های موجود در قسمت فوقانی صفحه گفتگوها استفاده نمایید. به عنوان مثال با انتخاب گزینه خوانده نشده، تنها پیام های خوانده نشده برای شما نمایش داده خواهند شد.

برنامه پیام رسان گپ

برنامه پیام رسان گپ (Gap) امکان ایجاد دسته بندی را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. بنابراین کاربران می‌توانند پس از ایجاد دسته بندی، مکالمات خود با مخاطب مورد نظر را در آن دسته بندی قرار دهند. از دیگر قابلیت های ارائه شده توسط برنامه مذکور می‌توان به امکان پین کردن پیام ها و کانال ها اشاره کرد. کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت به راحتی پیام های مهم خود را به بخش فوقانی لیست گفتگوها سنجاق نمایند.

برنامه پیام رسان گپ

برنامه پیام رسان گپ (Gap) شامل گروه ها و کانال های مختلفی می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند به راحتی نسبت به ایجاد گروه و کانال در این برنامه اقدام نمایند. از دیگر قابلیت های کاربردی ارائه شده توسط این برنامه می‌توان به امکان لایک کردن پست ها در کانال ها و گروه ها اشاره کرد.

برنامه پیام رسان گپ

برنامه پیام رسان گپ (Gap) شامل استیکرهای متنوع و اختصاصی می‌شود که کاربر می‌تواند از آن‌ها جهت بیان احساسات خود استفاده کند. از دیگر قابلیت های ارائه شده توسط این پیام رسان می‌توان به امکان ارسال ویدیو، عکس، فایل صوتی و موقعیت مکانی اشاره کرد.

برنامه پیام رسان گپ

در بخش بعدی برنامه به لیستی از مخاطبینی که عضو پیام رسان گپ (Gap) هستند، دسترسی خواهید داشت. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال پیام، دوستان خود را به استفاده از این پیام رسان دعوت کنید.

بازدید: 93


دسته ها : پیام رسان ها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *